ВІДГУКИ

Ольга Колєснікова

Співпрацюємо з Центром протягом багатьох років. Завжди відзначаємо велику різноманітність навчальних програм, курсів, заходів з різних напрямків банківської діяльності, широке коло спікерів / викладачів, що дає можливість регулярно підвищувати професійний рівень співробітників різних підрозділів банку і дізнаватися різні думки і практичний досвід.

Організатори прислухаються до побажань учасників при організації навчальних програм та готові коригувати зміст і формат навіть для вже запланованих заходів.

Організація заходів та якість навчального матеріалу, його подача - завжди на високому рівні - чи то навчальний семінар для вузького кола слухачів, он-лайн зустріч, або конференція з великою кількістю учасників і спікерів.

Окремо хочеться відзначити готовність співробітників Центру до змін і викликів, які диктує сьогоднішня ситуація з масштабним переходом бізнесу в дистанційні сервіси.

Он-лайн семінари та круглі столи були організовані оперативно і якісно, що переконало і нас, слухачів, в зручності використання дистанційних сервісів.

Бажаємо Центру розвитку і процвітання, нових ідей, надійних партнерів, і продовжуємо ефективну співпрацю!

Начальник Управління фінансового моніторингу ПАТ «МТБ БАНК»

6.07.2020р.


Марія Горінь

Світ та виклики настільки швидко змінюються, що реалії часу вимагають постійного розвитку та вдосконалення.
Кваліфікований фахівець і ефективний керівник – запорука успіху будь-якого бізнесу. Заходи НЦПБПУ я відвідую ще з 2015р. і теми аудиту, безпеки, комплаєнс та внутрішнього контролю одні з моїх улюблених, оскільки завжди актуальні і цікаві в поєднанні з кращими практиками та кейсами.
Участь в подібних заходах - це чудова нагода поспілкуватись з колегами, поділитись досвідом, і що особливо важливо, отримати потік свіжих та нових ідей та приємних емоцій.
Дякую НЦПБПУ за Вашу працю і ту неосяжну допомогу, яку Ви надаєте для професійного розвитку банківських працівників, за Ваші усміхнені обличчя і віру в усе найкраще.
Щиро ціную та радію нашою співпрацею!

Заступник директора департаменту - Начальник Відділу комплаєнс-контролю та розслідувань АТ «Кредобанк»

2.07.2020р.


Марина Луньова

Висловлюємо велику подяку за організацію семінарів. Величезне спасибі організаторам за гостинність, сервіс та обслуговування, за зручність і комфорт навчального процесу. Дуже сподобалася чітка організація.

Структура проведення семінарів дуже зручна. Семінари подаються динамічно, багато хорошої інформації, цінний досвід практиків. Всі отримані знання будемо застосовувати в практичній роботі.

 

Провідний фахівець відділу внутрішнього аудиту ПАТ “АБ "РАДАБАНК”

10.07.2019р.


Олег Габер

Мої відносини з Національним центром підготовки банківських працівників України тривають вже більше 10 років. Працюючи на різних посадах та напрямках роботи в АТ «МЕГАБАНК», неодноразово звертався до Центру підготовки з метою отримання додаткових знань та консультацій відповідних фахівців з різних питань банківської діяльності і не тільки.

Маю лише позитивний досвід співпраці з Центром підготовки. Умови та організація процесу навчання не викликали нарікань, як і гнучка система знижок вартості навчання. Завжди можливо розраховувати на допомогу та потрібну пораду працівників Центру.     

Одним словом, сподіваюся на подальшу співпрацю та всім рекомендую. 

Начальник управління інформаційної безпеки  АТ «МЕГАБАНК» 

05.07.2019


Ірина Андреєва

За довгий час роботи в банківській системі склалась позитивна практика отримання інформації, певних знань  та обміну практичним досвідом з різних питань банківської діяльності в Національному центрі підготовки банківських працівників України. Тематика занять різнопланова, можна отримати відповіді з нагальних питань, поспілкуватись з колегами з  інших банків.

Зокрема, цікавить тематика запровадження процедур внутрішнього контролю, запобігання шахрайству та внутрішній аудит.

Перевагу надаю семінарам, що проводяться за участю фахівців Національного банку.

Доречі, хочу відмітити, що з кожним роком зростає рівень викладання (вибір викладачів з точки зору їх досвідченості та кваліфікації), підготовки  до проведення семінарів.

Бажаю працівникам Центру подальшого розвитку, успіхів у впроваджені навчальних процедур та цікавих семінарів.

 

Керівник Служби внутрішнього аудиту АТ «КБ «ГЛОБУС»

04.07.2019р.


Тарас Паньків

Дякую за надану можливість