Перший Щорічний Форум для комплаєнс-офіцерів «ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД ВПРОВАДЖЕННЯ ПОЛІТИК ТА ПРОЦЕДУР В ДІЯЛЬНІСТЬ БАНКІВ» відбувся 22 - 24 вересня 2021 р. в м.Одеса за підтримки ПАТ «МТБ Банк».
11 червня 2018 р. Постановою Правління НБУ №64 було затверджено Положення про організацію системи управління ризиками в банках та банківських групах. Протягом трьох років підрозділи комплаєнс поетапно впроваджували в діяльність своїх банків необхідні політики та процедури, зазначені в Положенні, з урахуванням механізмів контролю відповідно до вимог Постанови. Багато чого вже зроблено, тож під час Форуму представники банків ділились своїм досвідом та напрацюваннями.
Автором програми Форуму стала Христина Брухаль, Chief Compliance Officer (ССО), Директор Департаменту комплаєнс АТ «Кредобанк», яка виступила модератором однієї з секцій.
Основним модератором Форуму виступив Олег Костенко, Начальник відділу контролю виконання норм комплаєнс-контролю АТ «Альфа Банк».
Програма Форуму передбачала обговорення таких секцій:
та інші актуальні питання.
Модераторами секцій виступили фахівці з питань комплаєнс в банках України, які заохочували та ініціювали обговорення питань і підтримували активний обмін досвідом:
Володимир Гавлицький, Chief Compliance Officer (ССО), Директор Департаменту комплаєнс, член Правління АБ «Південний»
Любов Литовчак, Chief Compliance Officer (ССО), Директор Департаменту комплаєнс-контролю АТ «Піреус Банк МКБ»
Дмитро Бакуменко, Chief Compliance Officer (ССО) АТ «Укрексімбанк»
Ярослав Омельчук, Chief Compliance Officer (ССО) Начальник Служби комплаєнс, АТ «ТАСКОМБАНК» (TAS Group)
Віра Сердюк, Chief Compliance Officer (ССО) Начальник Управління комплаєнс АТ «Перший український міжнародний банк»
Тарас Зарівняк, Заступник директора департаменту комплаєнс – Начальник управління менеджменту фінансових злочинів АТ «Райффайзен Банк»
Михайло Шомін, Член Наглядової ради АТ «Банк Український капітал»
Марина Вощилко, Член Наглядової Ради АО «КБ «ГЛОБУС»
Цьогоріч у Форумі взяли участь близько 40 представників банків України, з яких 15 були присутні особисто, а для інших, на численні запити учасників, ми організували аудіо- та відео трансляцію Форуму, тож вони брали участь у обговорення в онлайні!
Цим Форумом ми започаткували новий проект та отримали багато схвальних відгуків на його підтримку, тож будемо продовжувати цю нову гарну традицію в майбутньому!
Проведення наступного Форуму для комплаєнс-офіцерів заплановане в вересні 2022 року!
Якщо у вас є побажання та пропозиції щодо наступних тем – пишіть нам на адресу center@nctbpu.org.ua !
ІІІ Щорічна Конференція відбудеться в м. Одеса, в конференц-залі бізнес-готелю «MARLIN»
За підтримки
Тривалість конференції 5 – 7 вересня 2021р.
Звертаємо вашу увагу на те, що ми організовуємо двосторонню аудіо- та відео трансляцію заходу, тож у вас є можливість брати участь у конференції ОЧНО або онлайн! Зауважте, що навіть онлайн ви зі своїми колегами будете повноцінними учасниками конференції.
Запрошуємо:
Програма конференції:
5 вересня, неділя
6 вересня, понеділок
7 вересня, вівторок
Спеціальна секція для учасників з небанківських фінансових установ
17.00 – 18.00 – Закриття конференції
Модератори та спікери конференції:
Олег Єфремов — Директор департаменту фінансового моніторингу АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»
Ганна Горбенко - Директор департаменту фінансового моніторингу АТ «Перший український міжнародний банк»
Олександр Борняков - Заступник Міністра Міністерства цифрової трансформації України з питань розвитку IT
Олег Місюра – Директор департаменту контрольно-правової роботи Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України
Людмила Слободяник - ССО, Директор Департаменту Комплаєнсу Райффайзен Банк
Ольга Колєснікова – Начальник управління фінансового моніторингу ПАТ «МТБ Банк», Член Правління – відповідальний працівник по фінансовому моніторингу.
Наталія Сігал - Керівник управління взаємодії з KYC та AML підрозділами банку ГО Дирекції роздрібного бізнесу АТ КБ «Приватбанк». Має більше ніж 10-річний досвід перевірок банків в Департаменті фінансового моніторингу НБУ
Євген Ковалюк – Начальник відділу управління ризиками фінансового моніторингу Департаменту контролю і фінансового моніторингу АТ «КРЕДОБАНК».
Аліна Іванець - Начальник Управління регулювання фінансового моніторингу Департаменту фінансового моніторингу АТ «Перший український міжнародний банк»
Ірина Шашкіна – Начальник Відділу контролю ідентифікації та уточнення інформації про клієнтів ДФМ АТ «Перший український міжнародний банк»
Олександр Москаленко - Начальник валютного управління АТ «Банк Кредит Дніпро»
Вікторія Солдатова - Начальник управління нагляду за операціями з іноземною валютою Райффайзен Банк
Марина Королькевич - Директор департаменту валютного контролю АТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК"
Михайло Шомін - Член Наглядової ради АТ «Банк Український капітал»
Валерій Даниленко - Заступник Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК», сфера відповідальності — електронний бізнес
Олег Стрекаль - Директор департаменту по роботі з партнерами фінансового сектору АТ «ТАСКОМБАНК»
Дмитро Леоненко - фахівець з питань Compliance та податкового обліку АТ КБ «ПРИВАТБАНК». Досвід роботи в системних банках та банках з іноземним капіталом близько 7 років, податкового контролю (аудиту) за фінансовими установами в органах ДФС близько 10 років
Леонід Карпов - AC Crowe Ukraine, партнер по податкам AC Crowe Ukraine, сертифікований аудитор, податковий консультант, к.е.н. Має 20-річний досвід структурування та практичного втілення схем податкової оптимізації, міжнародного податкового планування, підготовки документації з трансфертного ціноутворення.
Наталія Тімченко - Відповідальний працівник за проведення фінансового моніторингу - начальник управління фінансового моніторингу ПрАТ "Арсенал страхування"
Наталія Плахотіна – Засновник консалтингової компанії ТОВ «СМАРТ-ЕДВАЙС», має досвід роботи в банках понад 12 років на посадах: Радник Голови Правління ПАТ "КБ "Центр", Член Правління, відповідальний працівник за проведення фінансового моніторингу, керівник підрозділу Комплаєнс АКБ «НОВИЙ», відповідальний працівник за проведення фінансового моніторингу АТ «УкрСиббанк», начальник відділу фінансового моніторингу в ПАТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО», начальник Департаменту методології та бізнес-процесів АТ АКБ «КОНКОРД».
Якщо ви хочете виступити спікером чи модератором по якомусь питанню, звертайтесь до нас, щоб дізнатись умови. Ваш досвід точно буде цікавим та корисним! Зв'яжіться з нами з питань виступу спікером: Олена Слободяник (067) 235-09-23, slobodyanyk@nctbpu.org.ua
Реєстраційний внесок (*ціни вказано без урахування ПДВ):
Очна участь:
Онлайн участь:
Попередня реєстрація обов’язкова
Місце проведення: Конференція відбудеться в конференц-залі Бізнес-готелю «Marlin» за адресою: м.Одеса, Польський узвіз, 13.
Трансляція конференції на платформі Zoom (напередодні заходу буде проведено обов'язкове тестування під’єднання до платформи Zoom, а також аудіо і відео зв’язку).
Дізнавайтеся деталі та реєструйтесь за телефонами: (044) 253-07-02, (044) 253-04-57, (093) 256-16-05, (097) 411-64-40, (097) 174-87-02, (067) 844-97-44, (067) 235-09-23
e-mail: center@nctbpu.org.ua
CISA© Review Course 2021
4-8 Octobеr 2021, 9:30-17:30,Kyiv, Grushevskogo, 30/1
The training programme is based on the CISA© formal certification programme*, approved an agreed by ISACA ©
CISA© (Certified Information Systems Auditor) is an independent and most powerful certification offered for IT auditors. CISA certification is ANSI accredited programme accepted and recognised at the country-wide level globally.
Training Objectives
Upon completion of the training programme, the participants will gain insight into/be able to address:
Training Methodology
The training programme encompasses theoretical and practical skills in IT audit:
Target Audience
The training programme is designed for IT managers and professionals, information and operation risk management professionals, and IT security, internal control and IT audit professionals.
Distinctive Benefits for Your Business
The training programme aims at improving alignment between your organisation’s IT and broader business needs and objectives, and at realigning IT audit value proposition.
Deliverables for trainees
CISA © COURSE STRUCTURE
Introduction
Domain 1. Information System Auditing Process
Domain 2. Governance and management of IT
Domain 3. Information systems acquisition, development, and implementation
Domain 4. Information systems operations, maintenance and support
Domain 5. Protection of information assets
Sample CISA exam
Trainer
Anastasiia Konoplova, CISA, CRISK, CDPSE, CISA Trainer, owner &CEO of LLC UAG (continuity since 1999), ISACA Kyiv Chapter President 2018-2020, master of economics (economic cybernetics), experience in assurance and consulting in risk, information technology management and information security management systems since 2005.
Timing:
CPE information:
Upon successful completion of the training, students will be awarded Course Completion Certificates (40 CPE) from ISACA Kyiv.
Сьогодні ми проводимо багато навчальних заходів в онлайн форматі, адже така форма є найбільш гнучкою та розширює можливості в отриманні нових професійних знань для фахівців фінансових установ.
Для максимального використання можливостей та переваг, які надає учасникам онлайн навчання, на численні запити наших учасників ми також пропонуємо придбати доступ до відеозаписів та матеріалів онлайн заходів!
Відеозаписи трансляції заходів включають в себе виступ інструктора та презентаційні матеріали (за наявності), які були надані учасникам під час проведення навчання. Це чудова можливість дізнатися відповіді на питання, що обговорювалися під час вебінару, навіть якщо ви не мали змогу взяти участь у обговоренні особисто!
ЗАРАЗ ДОСТУПНІ ЗАПИСИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАХОДІВ З ТАКИХ НАПРЯМІВ:
Управління ризиками:
Комплаєнс
Аудит та внутрішній контроль в банку:
Валютні операції, зовнішньоекономічна діяльність:
Бухгалтерський облік та фінансова звітність:
Кредитні операції, заставне майно:
Фінансовий моніторинг:
Внутрішньобанківська діяльність:
Тематика навчальних заходів, як і завжди, актуальна та охоплює розгляд нагальних питань з різних процесів банківської діяльності.
Для отримання додаткової інформації та з питань придбання відеозаписів звертайтесь до менеджерів Центру за телефонами: (044) 253-07-02, (093) 256-16-05, (097) 411-64-40
або e-mail: center@nctbpu.org.ua
З 12 по 14 червня 2013 р. успішно відбулася Щорічна міжнародна конференція банківських офіцерів «БЕЗПЕКА КАРТКОВОГО БІЗНЕСУ» (SECURITY OF THE CARD BUSINESS), в Севастополі.
Конференція проходила на базі Севастопольського інституту банківської справи Національного банку України.
У конференції взяли участь понад 50 представників комерційних банків України, Білорусі, Болгарії, Латвії, Казахстану і Молдови, ряду зарубіжних компаній, а також представники Національного банку України, Державної служби фінансового моніторингу України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Укрбюро Інтерполу і незалежні експерти.
Модератором конференції виступив Олег Шевчук, начальник відділу безпеки карткового бізнесу Департаменту безпеки АТ «Банк «Фінанси та Кредит»
Спікерами конференції виступили
Білик Аліна - начальник управління фінансових розслідувань в сфері грошового обігу, зовнішньоекономічної діяльності та операцій з цінними паперами Департаменту фінансових розслідувань Державної служби фінансового моніторингу України
Гребенюк Олексій - власник High-Tech Bureau
Денис Анатолій - начальник відділу моніторингу ризиків платіжних карт «Укрексимбанк»
Єрмоленко Антонін - незалежний експерт ринку безготівкових платежів
Матата Олег - начальник управління інформаційної безпеки ПАТ «Укрінбанк».
Немченко Олексій - сектор моніторингу та розслідувань шахрайських операцій відділу банківської безпеки управління безпеки АТ «ОТП Банк».
Омельчук Володимир - начальник сектору моніторингу шахрайських операцій з платіжними картами управління безпеки АТ «Укрексімбанк».
Попов Ігор - провідний спеціаліст служби захисту платіжних систем банку «Фідобанк»
Савченко Олександр - головний спеціаліст відділу протидії кібершахрайства ПАТ "ПУМБ"
Тарасов Олександр - начальник управління безпеки карткового бізнесу ПАТ «Банк ТРАСТ»
Ткачук Іван - начальник сектору захисту емісії та еквайрингу відділу безпеки карткового бізнесу департаменту безпеки АТ «Банк «Фінанси та Кредит».
Янишевський Дмитро - к.юр.н. Начальник Управління інформаційної безпеки АТ «ОТП Банк»
Irmantas Brasaitis, Smart Card Security
Aleksejs Petrovs - експерт із захисту інформації, очолював відділ розслідування комп'ютерних злочинів, створював методику проведення онлайн експертиз. Більше 15 років працював аудитором в Secproof Oy, проводячи експертизи технічного, адміністративного рівня різних компаній.
Представники Національного банку України, СБУ, МВС України та УКРБЮРО Інтерполу.
У 6 робочих секціях конференції протягом 3 днів було обговорено актуальні питання
Крім роботи на офіційних засіданнях конференції учасники мали можливість у неформальній обстановці поділитися професійним досвідом, обговорити цікаві практичні питання та обмінятися рекомендаціями з робочих питань.
В цілому конференція стала резонансною подією, яке змогло залучити до себе увагу не тільки офіцерів безпеки банків, а й співробітників державних служб, які протидіють кіберзлочинності, що безумовно, в подальшому буде сприяти їх ефективній взаємодії. Конференція була високо оцінена учасниками.
Конференція «ВПРОВАДЖЕННЯ РИЗИК-ОРІЄНТОВАНОГО ПІДХОДУ В ДІЯЛЬНОСТІ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ. АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ», 19 - 22 вересня 2019, яка відбулась в м. Одеса за підтримки ПАТ «МТБ Банк».
Автором ідеї і модератором конференції виступив Дмитров Сергій Олегович, д.т.н., професор, який має більше 15 років досвіду роботи у сфері фінансового моніторингу, в т.ч. у 2009 – 2010рр. – Директор Департаменту з питань запобігання використанню банківської системи для легалізації кримінальних доходів та фінансування тероризму Національного банку України.
Програма конференції поєднувала виступи кращих фахівців фінансового моніторингу та валютного контролю, обговорення найбільш цікавих та спірних питань, корисні та цікаві знайомства, неформальне спілкування і, звичайно ж, зустріч з прекрасною Одесою!
Спікерами конференції виступили:
Вахницька Ірина - Координатор Комітету з питань регуляторної політики та комплаєнс НАБУ
Горбенко Ганна - Директор департаменту фінансового моніторингу АТ «ПУМБ»
Деркач Володимир - Експерт з питань фінансового моніторингу ТОВ «Аналітик 1»
Єфремов Олег — Директор департаменту фінансового моніторингу АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»
Москаленко Олександр - Начальник валютного управління АТ «Банк Кредит Дніпро».
Ткаліч Ігор - Член Правління, відповідальний працівник Банку з фінансового моніторингу АБ «Правекс-Банк». Кандидат юридичних наук. Має більше 15 років досвіду роботи в банківській сфері. Близько 8 років працював в АБ «Укргазбанк» на посаді члена Правління банку. Має великий досвід в сфері фінансового моніторингу та банківської безпеки
У конференції взяли участь більше 40 провідних фахівців банків та небанківських фінансових установ. Це були Члени Правління, представники департаментів фінансового моніторингу, комплаєнсу, внутрішнього аудиту, контролю за валютними операціями українських банків.
Програма конференції була цікавою та насиченою. Учасники послухали виступи відомих фахівців з фінансового моніторингу банків та валютного контролю українських банків з питань
та багато іншого.
Всі учасники погодились із необхідністю відновлення традиції проведення регулярних конференцій, адже це найбільш актуальний формат заходів для відкритих та глибоких обговорень.
Друга Щорічна Конференція «СИСТЕМА ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ В БАНКУ – ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ НОВАЦІЙ ЗАКОНОДАВСТВА ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНИХ РИЗИК-ОРІЄНТОВАНИХ ЗАХОДІВ ПРОТИДІЇ ВІДМИВАННЮ КОШТІВ У БАНКУ» відбулася 10 – 11 вересня 2020 р., м. Одеса за підтримки ПАТ «МТБ Банк».
Модератором цьогорічної конференції виступила Ольга Колеснікова, Начальник управління фінансового моніторингу ПАТ «МТБ Банк», Член Правління – відповідальний працівник по фінансовому моніторингу.
Програма конференції передбачала розгляд таких питань:
та інші.
Спікерами виступили 12 знаних фахівців з українських банків та компаній:
Васюк Максим – Начальник відділу в департаменті фінансових розслідувань Державної служби фінансового моніторингу України. Експерт AML
Єфремов Олег — Директор департаменту фінансового моніторингу АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»
Слободяник Людмила - ССО, Директор Департаменту Комплаєнсу Райффайзен Банк Аваль
Горбенко Ганна - Директор департаменту фінансового моніторингу АТ «ПУМБ»
Колеснікова Ольга – Начальник управління фінансового моніторингу ПАТ «МТБ Банк», Член Правління – відповідальний працівник по фінансовому моніторингу.
Іванець Аліна - начальник Управління регулювання фінансового моніторингу Департаменту фінансового моніторингу АТ «ПУМБ»
Ковалюк Євген – начальник відділу управління ризиками фінансового моніторингу Департаменту контролю і фінансового моніторингу АТ «КРЕДОБАНК». Досвід роботи у банківський сфері (спеціальність – фінансовий моніторинг) – понад 9 років.
Леоненко Дмитро - фахівець з питань Compliance та податкового обліку КБ «Приватбанк»
Королькевич Марина - Директор Департаменту валютного контролю АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»
Солдатова Вікторія - Начальник управління нагляду за операціями з іноземною валютою Райффайзен Банк Аваль
Глоба Данило - заступник директора YouControl, адвокат.
Едуард Кан - Регіональний менеджер з розвитку бізнесу, Ризики, СНД, Refinitiv. Refinitiv World-Check - сервіс по KYC комплаенс перевірці фізичних осіб і компаній. Сервіс використовують 9 з 10 глобальних банків світу, фінансові розвідки / служби фінансового моніторингу. На підставі 20+ річного досвіду і перевірки 1 трильйона операцій фінансових організацій підсумовано 11 уроків, які будуть застосовні для будь-якої фінансової організації
Враховуючи численні запити учасників, ми організували двосторонню аудіо- та відео трансляцію конференції. Таким чином, бажаючі мали можливість брати участь у конференції та бути її активним учасником в онлайні!
У конференції взяли участь представники з 33 банків та небанківських фінансових установ.
Понад 70 учасників конференції (а з них 14 онлайн!) взяли участь у конференції та мали нагоду обговорити наріжні питання та поділитися практичним досвідом із колегами. Серед учасників:
Тематика фінансового моніторингу лишається дуже актуальною і в першій половині грудня п.р. ми плануємо проведення розширеного круглого столу, присвяченого обміну досвідом щодо практичного впровадження основних процедур згідно нових вимог законодавства.
Якщо у вас є побажання та пропозиції щодо наступних тем – пишіть нам на адресу center@nctbpu.org.ua !
Проведення наступної конференції заплановане в вересні 2021 року!
Чому вам потрібно організувати корпоративне тестування?
Успіх побудови належної системи контролю в банківських установах та фінансових компаніях значною мірою залежить від високого рівня кваліфікації відповідальних співробітників, належного знання законодавчих вимог та володіння необхідними навичками для виконання робочих обов’язків. Проведення тестування співробітників – це один з дієвих способів для топ-менеджменту банку отримати об’єктивні дані щодо рівня знань фахівців та їх професійних вмінь. За результатами тестування банк може провести цілеспрямоване навчання та підвищення кваліфікації працівників та контролювати отримані знання.
Яке рішення ми пропонуємо?
Наш Центр може організувати проведення комплексного тестування фахівців банку, або тестування фахівців окремих підрозділів з метою ефективної оцінки реального стану їх кваліфікації з урахуванням професійних вимог до кожної групи співробітників.
В чому особливість запропонованої програми тестування?
Тестування базується не тільки на загальних нормах, а обов’язково враховує задачі кожної групи співробітників, їх ролі та функції у вашому банку!
Виходячи з вимог та особливостей побудови робочих процесів саме вашого банку ми
Професійну підготовку тестування та, за необхідності, навчання проводять досвідчені фахівці, які мають значний практичний досвід у своїх сферах діяльності в банківській системі.
Що пропонує наша програма тестування:
Які форми реалізації тестування?
Дізнавайтеся деталі та надсилайте свої запити щодо організації тестування:
Період проведення програми з 7 червня по 6 вересня 2020 року
Дата найближчого іспиту АССА DipIFR (Rus.) – 11 вересня 2020 року
Увага! Ми вперше пропонуємо можливість навчатися за міжнародною програмою АССА DipIFR (Rus.) ОНЛАЙН!
У світлі обов'язковості для банків України подання фінансової звітності, складеної відповідно до МСФЗ, все більш актуальним стає підвищення кваліфікації співробітників банківської сфери, відповідальних за перехід на облік згідно з МСФЗ.
ІНСТРУКТОР ПРОГРАМИ: Сухенко Олена, АССА DipIFR (Rus.), САР / СІРА, GARP, CLPP.
Програма передбачає два заняття на тиждень, які включають в себе теоретичні та практичні аспекти всіх МСФЗ, включених в програму.
У ПРОГРАМУ НАВЧАННЯ ВКЛЮЧЕНІ ТАКІ МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ
ПРО ACCA:
Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів (АССА) є найвпливовішою і швидкозростаючою міжнародною професійною бухгалтерською асоціацією, яка об'єднує більш ніж 140 500 членів та 404 000 студентів з 170 країн світу.
Спеціально для професіоналів в галузі фінансів та бухгалтерського обліку Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів Великобританії (АССА) створила російськомовну кваліфікацію - Диплом з Міжнародної Фінансової Звітності в російськомовному форматі - АССА DipIFR (Rus.)
Програма іспиту DipIFR заснована на вимогах до іспиту за папером F7 - Financial Reporting (International Stream) в повній кваліфікації ACCA, який здається англійською мовою.
Кандидат, який успішно склав DipIFR (російською мовою) і бажаючий здати всі іспити ACCA, звільняється від здачі екзамену з предмету "Paper 2.5 Financial Reporting".
ВИМОГИ АССА ДО КАНДИДАТІВ НА СКЛАДАННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ІСПИТУ:
ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ПРОГРАМИ АССА (DipIFR)
ПРАКТИЧНА ЦІННІСТЬ ПРОГРАМИ АССА (DipIFR)
У КОМПЛЕКТ ДЛЯ НАВЧАННЯ, ЩО НАДАЄТЬСЯ СЛУХАЧАМ ПРОГРАМИ ВХОДИТЬ:
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО ІСПИТУ АССА DipIFR (Rus.) – 11 вересня 2020 року.
ФОРМАТ ПРОВЕДЕННЯ
Програма підготовки до іспиту являє собою 14 занять по 4 години по неділях, а також 14 занять по 2 години по четвергах (з 19.00 до 21.00) - практикум з розв'язання задач!
СТАРТ ПРОГРАМИ – 7 червня 2020 року.
Онлайн презентації програми підготовки до складання кваліфікаційного іспиту АССА (ДипІФР) відбудуться 27 травня та 3 червня 2020р.
ІНСТРУКТОР ПРОГРАМИ:
Сухенко Олена - АССА DipIFR (Rus.), САР / СІРА, GARP, CLPP.
З 2005 року займається проведенням тренінгів в області обліку згідно з МСФЗ, а також з питань переходу на МСФЗ і трансформації фінансової звітності, в тому числі тренінги по підготовці до складання кваліфікаційних іспитів на отримання міжнародних сертифікатів за МСФЗ. Серед слухачів, що навчаються в групах під керівництвом Сухенко, спостерігається високий відсоток успішного складання кваліфікаційних іспитів АССА та СIPA.
Має практичний досвід роботи більше 12 років на посадах головний бухгалтер, аналітик, фінансовий директор, внутрішній аудитор у вітчизняний і зарубіжних компаніях. У тому числі, працювала у Міжнародній фінансовій корпорації - група Світового банку, де займалася питаннями оцінки кредитних ризиків, брала участь у фінансовому "Дью Ділідженс", проектах з підготовки (трансформації) фінансової звітності за МСФЗ.
Займається консалтингом в області обліку згідно з МСФЗ, кредитного аналізу, управлінського обліку, фінансового менеджменту.
Попередня реєстрація обов’язкова
Дізнавайтеся вартість участі та реєструйтесь за телефонами: (093) 256-16-05, (097) 411-64-40, (097) 174-87-02, (067) 235-09-23
e-mail: center@nctbpu.org.ua