
- Час проведення – 10.00 – 17.15
- Формат проведення – он-лайн
Програма практикуму:
- Оцінка та представлення в звітності основних засобів (IAS 16 «Основні засоби»), нематеріальних активів (IAS 38 «НМА») та запасів (IAS 2 «Запаси»).
- Способи оцінки ОЗ: «первісна вартість мінус амортизація», «переоцінка до справедливої вартості», відновлювана вартість, дисконтована вартість. КЕЙС.
- Визнання збитків від пошкодження, втрати ОЗ в результаті війни. IAS 36 «Знецінення активів». КЕЙС.
- Особливості оцінки та представлення в звітності запасів, переоцінка, списання. КЕЙС.
- Правомірність визнання активу (ОЗ або запаси) в балансі у випадку втрати контролю над об’єктом внаслідок воєнних дій.
- Визнання доходів та витрат згідно МСФЗ.
- Способи оцінки та визнання виручки (доходів) від реалізації товарів/послуг, в залежності від умов договору, дозволені міжнародними стандартами. IFRS 15 «Виручка». КЕЙС.
- Особливості обліку та представлення в звітності Договорів комісії у обох сторін договору. КЕЙС.
- Оцінка дебіторської заборгованості нефінансової компанії. Розрахунок та представлення в звітності резерву на сумнівні борги. КЕЙС.
- Створення резервів згідно IAS 37, допоможе адекватно оцінити виручку від реалізації та інші доходи та витрати компанії. КЕЙС.
- Переоцінка статей балансу у зв’язку із зміною курсу (валютна дебіторська та кредиторська заборгованість, довгострокові фінансові інвестиції за методом участі в капіталі) та зв’язок із звітом про фінансові результати.
- Особливості звітності компаній сільгоспвиробників IAS 41 «Сільське господарство».
- Оцінка та представлення звітності сільськогосподарської землі, в залежності від її статусу, згідно національних та міжнародних стандартів.
- Оцінка та визнання біологічних активів.КЕЙС.
- Облік запасів та витрат переробного підприємства.
УВАГА! НАДСИЛАЙТЕ ПИТАННЯ, ЯКІ Є ДЛЯ ВАС НАЙБІЛЬШ НАГАЛЬНИМИ ТА АКТУАЛЬНИМИ І МИ ОБОВ’ЯЗКОВО РОЗГЛЯНЕМО ЇХ ПІД ЧАС ПРАКТИКУМУ
Вартість участі в тренінгу складає 8520 грн у т.ч. ПДВ 1420 грн
Інструктор:
Олена Сухенко - ACCA ДипИФР, GARP (Міжнародна асоціація спеціалістів з управління ризиками), САР/СIPA (Європейська асоціація сертифікованих бухгалтерів), CLPP (Фонд сертифікованих спеціалістів лізингового бізнесу США), член Української Асоціації Сертифікованих Бухгалтерів та Аудиторів, член Союзу сертифікованих спеціалістів в області лізингу. Досвідчений фахівець-консультант у сфері фінансового аналізу та обліку, управління фінансами, побудови системи управління ризиками. Працювала в Міжнародній Фінансовій Корпорації (група Світового Банку), де була експертом з питань кредитного аналізу та управління ризиками, фінансового обліку (в т.ч. IAS), оподаткування, управління бюджетом. Більше 15 років співпрацює з банками, лізинговими аудиторськими компаніями у сфері консалтингу та корпоративних тренінгів з питань кредитного аналізу, управління ризиками, управління грошовими потоками, діагностики фінансового стану, впровадження обліку згідно з МСФЗ та ін.
Учасники отримають Свідоцтва НЦПБПУ
Семінар проводиться на платформі Zoom
Для довідок та подання заявок на участь в семінарах
тел.: (097) 411-64-40, (095) 212-32-42, (067) 235-09-23, (044) 253-07-02.
e-mail: center@nctbpu.org.ua