Конференція «ВПРОВАДЖЕННЯ РИЗИК-ОРІЄНТОВАНОГО ПІДХОДУ В ДІЯЛЬНОСТІ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ. АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ», 19 - 22 вересня 2019, яка відбулась в м. Одеса за підтримки ПАТ «МТБ Банк».

Автором ідеї і модератором конференції виступив Дмитров Сергій Олегович, д.т.н., професор, який має більше 15 років досвіду роботи у сфері фінансового моніторингу, в т.ч. у 2009 – 2010рр. – Директор Департаменту з питань запобігання використанню банківської системи для легалізації кримінальних доходів та фінансування тероризму Національного банку України. 

Програма конференції поєднувала виступи кращих фахівців фінансового моніторингу та валютного контролю, обговорення найбільш цікавих та спірних питань, корисні та цікаві знайомства, неформальне спілкування і, звичайно ж, зустріч з прекрасною Одесою!

Спікерами конференції виступили:

Вахницька Ірина - Координатор Комітету з питань регуляторної політики та комплаєнс НАБУ

Горбенко Ганна - Директор департаменту фінансового моніторингу АТ «ПУМБ»

Деркач Володимир - Експерт з питань фінансового моніторингу ТОВ «Аналітик 1»

Єфремов Олег — Директор департаменту фінансового моніторингу АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»

Москаленко Олександр - Начальник валютного управління АТ «Банк Кредит Дніпро».

Ткаліч Ігор - Член Правління, відповідальний працівник Банку з фінансового моніторингу АБ «Правекс-Банк». Кандидат юридичних наук. Має більше 15 років досвіду роботи в банківській сфері. Близько 8 років працював в АБ «Укргазбанк» на посаді члена Правління банку. Має великий досвід в сфері фінансового моніторингу та банківської безпеки

У конференції взяли участь більше 40 провідних фахівців банків та небанківських фінансових установ. Це були Члени Правління, представники департаментів фінансового моніторингу, комплаєнсу, внутрішнього аудиту,  контролю за валютними операціями українських банків.

Програма конференції була цікавою та насиченою. Учасники послухали виступи відомих фахівців  з фінансового моніторингу банків та валютного контролю українських банків з питань

  • Зміни та новації в нормативних документах з питань фінансового моніторингу
  • Управління ризиками в легалізації кримінальних доходів/фінансування тероризму в діяльності банків
  • Побудова ефективної системи управління ризиками валютного контролю та фінансового моніторингу в банку
  • Організація взаємодій фінансового моніторингу та валютного контролю

та багато іншого.

Всі учасники погодились із необхідністю відновлення традиції проведення регулярних конференцій, адже це найбільш актуальний формат заходів для відкритих та глибоких обговорень.