Дати проведення модулів:
29 січня - Зміни та нововведення в МСФЗ у 2024 р.
31 січня - Оцінка та облік фінансових інструментів
7 лютого - Нефінансові активи та доходи/ витрати згідно з МСФЗ
10 – 11 лютого - Консолідовані Баланс, Звіт про фінансові результати, Звіт про власний капітал у відповідності до МСФЗ
- Час проведення – 10.00 – 17.15
- Формат проведення – он-лайн
Практикум зі складання та «читання» фінансової звітності відповідно до міжнародних стандартів. Аналіз способів представлення та оцінки статей балансу та звіту про фінансові результати згідно МСФЗ. Обговорення нових МСФЗ та поправок до існуючих МСФЗ, що маємо в 2023/2024 роках, та до чого готуватися в 2026/2027 роках. Оцінка впливу цих нововведень на представлення певних бізнес подій в фінансовій звітності. Виявлення невідповідності звітності до вимог МСФЗ.
Мета практикуму: Освіжити знання по базовим МСФЗ, на практичних прикладах обговорити нюанси їхнього застосування. Опанувати актуальні на сьогодні нововведення в сфері МСФЗ. Оцінити вплив цих нововведень на звітність за 2024 рік.
Для кого: Бухгалтерів, аудиторів, контролерів, аналітиків та всіх співробітників, що пов’язані зі складанням та аналізом фінансової звітності згідно з МСФЗ.
Зміст практикуму:
МОДУЛЬ 2. ОЦІНКА ТА ОБЛІК ФІНАНСОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ
31 січня 2025р.
Програма модуля:
- Дисконтування грошових потоків – інструмент, що широко використовується для оцінки та обліку активів та зобов’язань згідно з МСФЗ:
- Економічна суть часової вартості грошей, практика з дисконтування грошових потоків. КЕЙС.
- Метод ефективної ставки відсотка, амортизація дисконту/премії, ставка дисконтування. КЕЙС.
- Приклади застосування та розрахунку дисконтованої вартості для оцінки лізингу, фінансових інструментів, основних засобів, доходів від реалізації, біологічних активів та інш.
- Особливості обліку довгострокових лізингових операцій з позиції орендатора та орендодавця.
- Суттєві відмінності представлення лізингових операцій в звітності згідно IFRS 16 «Оренда» та НП(С)БО 14 «Оренда». Базові різниці обліку оренди по ПСБО та МСФО. КЕЙС.
- Приклади розрахунків та представлення в фінансовій звітності кожного етапу лізингових операцій для орендатора та орендодавця (від укладання угоди до повного погашення:
- облік та представлення кожного етапу лізингових операцій в звітності у обох сторін лізингової угоди;
- особливості при переоцінці оренди (критерії та умови) у випадку зміни ставки дисконтування або прив’язки плати по оренді до курсу валюти у обох сторін;
- дострокове розірвання оренди;
- та інше.
- Оцінка можливих кредитних втрат лізингової компанії, розрахунок та представлення резерву по кредитним ризикам.
- Зворотна оренда.
- Особливості обліку в банківській установі,IAS32, IFRS9, IFRS
- Види фінансових інструментів та їх класифікація згідно IFRS 9. Позики, кредити, короткострокові інвестиції та інвестиції за методом участі в капіталі, тощо.
- Приклади оцінки та представлення дольових та боргових фінансових інструментів в звітності згідно з МСФЗ.КЕЙС.
- Модифікація фінансових інструментів. КЕЙС.
- Особливості розрахунку та визнання резерву під кредитні ризики в фінансовій компанії. КЕЙС.
Вартість участі в модулі складає 8520 грн у т.ч. ПДВ 1420 грн
УВАГА! НАДСИЛАЙТЕ ПИТАННЯ, ЯКІ Є ДЛЯ ВАС НАЙБІЛЬШ НАГАЛЬНИМИ ТА АКТУАЛЬНИМИ І МИ ОБОВ’ЯЗКОВО РОЗГЛЯНЕМО ЇХ ПІД ЧАС ПРАКТИКУМУ
Інструктор:
Олена Сухенко - ACCA ДипИФР, GARP (Міжнародна асоціація спеціалістів з управління ризиками), САР/СIPA (Європейська асоціація сертифікованих бухгалтерів), CLPP (Фонд сертифікованих спеціалістів лізингового бізнесу США), член Української Асоціації Сертифікованих Бухгалтерів та Аудиторів, член Союзу сертифікованих спеціалістів в області лізингу. Досвідчений фахівець-консультант у сфері фінансового аналізу та обліку, управління фінансами, побудови системи управління ризиками. Працювала в Міжнародній Фінансовій Корпорації (група Світового Банку), де була експертом з питань кредитного аналізу та управління ризиками, фінансового обліку (в т.ч. IAS), оподаткування, управління бюджетом. Більше 15 років співпрацює з банками, лізинговими аудиторськими компаніями у сфері консалтингу та корпоративних тренінгів з питань кредитного аналізу, управління ризиками, управління грошовими потоками, діагностики фінансового стану, впровадження обліку згідно з МСФЗ та ін.
Попередня реєстрація обов’язкова
Учасники отримають Свідоцтва НЦПБПУ
Вартість участі
Вартість участі в одноденному модулі складає 8520 грн в т.ч. ПДВ 1420 грн
Вартість участі в дводенному модулі складає 11760 грн в т.ч. ПДВ 1960 грн.
Знижки
За участь в двох модулях надається знижка 5%
в трьох модулях – 10%
в чотирьох модулях – 15%
Дізнавайтеся деталі та реєструйтесь за телефонами: (097) 411-64-40, (095) 212-32-42, (067) 235-09-23, (067) 466-13-45, (044) 253-07-02
e-mail: center@nctbpu.org.ua