Зміни з бронювання: нова постанова КМУ від 7 червня. Готуємося до Є-бронювання з липня. Мобілізаційні зміни
 • Формат заходу: он-лайн
 • Час проведення: з 12.00 до 15.00

ЗМІНИ з БРОНЮВАННЯ: нова постанова КМУ від 7 червня! 

Збільшено термін бронювання до 1 року, знято вікові обмеження, дозволено бронювати дефіцитні ВОС, до 100% військовозобов’язаних без обмежень…

Готуємося до Е-бронювання з липня.

 МОБІЛІЗАЦІЙНІ ЗМІНИ ДІЮТЬ:

повістки/розпорядження, оновлення даних, та нові штрафи.

Чи дійсно потрібен сертифікат для ведення військового обліку і чому НІ?

Програма вебінару:

 1. Зміни з бронювання від Кабмін, що прийняті 7 червня:
 • збільшено термін бронювання до 1 року: з якої дати діють зміни та чи поширюються зміни на раніше подані списки. Які строки дії бронювання, що видані до червня 2024?
 • дозволено бронювати дефіцитні ВОС, зняті обмеженні по віку для бронювання
 • до 100% військовозобов’язаних без обмежень: для кого збільшено розмір бронювання
 1. Як оформити роботодавцю відстрочку в ТЦК на заброньованих працівників з 18.05: правила від Генштабу (діють по всім ТЦК).
 2. Готуємося до Е-бронювання: подробиці електронного бронювання з липня. Коли відмовлять у бронюванні: попередити кейси, щоб отримати бронювання
 3. Оновлення/уточнення даних в ТЦК: чи можна приймати на роботу працівників, які не оновили дані в ТЦК? Що роботи з працівниками, які не хочуть оновлювати дані? Які наслідки для роботодавця, якщо працівник не оновить дані?
 4. Отримали Розпорядження від ТЦК з повісткою для працівника: як діяти роботодавцю, варіанти рішень. Чи чекати на штраф 34 тис? 
 5. Не надали на запит ТЦК списки військовозобов’язаних, не відповіли на листи з повістками та розпорядженнями, не подаєте повідомлення до ТЦК: чи загрожують штрафи та коли? Чи чекати на перевірку ТЦК? ТЦК запрошує до себе після того, як не відповіли на запит ТЦК… Чи варто йти?
 6. Нові штрафи за неведення військового обліку від 34 тис грн: як вони накладаються та коли. Недоліки та порушення при веденні військового обліку – відчуйте відмінності!
 7. Чи дійсно потрібен сертифікат для ведення військового обліку і чому НІ?
 8. Відповіді на запитання

Просимо надсилати свої пропозиції щодо питань, які потрібно розглянути під час проведення семінару, або питання, на які Ви хочете отримати відповідь нам електронною поштою center@nctbpu.org.ua

Інструктор:

Тетяна Мойсеєнко – незалежний консультант з оподаткування, експерт з трудового права та оплати праці. Досвід консалтингової роботи 20 років, практичний досвід понад 25 років. Автор численних статей в бухгалтерських виданнях з питань оподаткування, оплати праці, кадрового обліку та трудового права.

Учасники отримають Свідоцтва НЦПБПУ.

Вартість участі одного учасника складає 5940 грн., в т.ч. ПДВ 990 грн.

Дізнавайтеся деталі та реєструйтесь за телефонами: (097) 411-64-40, (095) 212-32-42, (067) 235-09-23, (067) 466-13-45, (044) 253-07-02

e-mail:   center@nctbpu.org.ua