ВІДГУКИ

Марина Луньова

Висловлюємо велику подяку за організацію семінарів. Величезне спасибі організаторам за гостинність, сервіс та обслуговування, за зручність і комфорт навчального процесу. Дуже сподобалася чітка організація.

Структура проведення семінарів дуже зручна. Семінари подаються динамічно, багато хорошої інформації, цінний досвід практиків. Всі отримані знання будемо застосовувати в практичній роботі.


Олег Габер

      Мої відносини з Національним центром підготовки банківських працівників України тривають вже більше 10 років. Працюючи на різних посадах та напрямках роботи в АТ «МЕГАБАНК», неодноразово звертався до Центру підготовки з метою отримання додаткових знань та консультацій відповідних фахівців з різних питань банківської діяльності і не тільки.

      Маю лише позитивний досвід співпраці з Центром підготовки. Умови та організація процесу навчання не викликали нарікань, як і гнучка система знижок вартості навчання. Завжди можливо розраховувати на допомогу та потрібну пораду працівників Центру.     

Одним словом, сподіваюся на подальшу співпрацю та всім рекомендую. 


Ірина Андреєва

За довгий час роботи в банківській системі склалась позитивна практика отримання інформації, певних знань  та обміну практичним досвідом з різних питань банківської діяльності в Національному центрі підготовки банківських працівників України. Тематика занять різнопланова, можна отримати відповіді з нагальних питань, поспілкуватись з колегами з  інших банків.

Зокрема, цікавить тематика запровадження процедур внутрішнього контролю, запобігання шахрайству та внутрішній аудит.

Перевагу надаю семінарам, що проводяться за участю фахівців Національного банку.

Доречі, хочу відмітити, що з кожним роком зростає рівень викладання (вибір викладачів з точки зору їх досвідченості та кваліфікації), підготовки  до проведення семінарів.

Бажаю працівникам Центру подальшого розвитку, успіхів у впроваджені навчальних процедур та цікавих семінарів.


Тарас Паньків

Дякую за надану можливість. Дякую за надану можливість. Дякую за надану можливість. Дякую за надану можливість.