ВІДГУКИ

Марина Луньова

Висловлюємо велику подяку за організацію семінарів. Величезне спасибі організаторам за гостинність, сервіс та обслуговування, за зручність і комфорт навчального процесу. Дуже сподобалася чітка організація.

Структура проведення семінарів дуже зручна. Семінари подаються динамічно, багато хорошої інформації, цінний досвід практиків. Всі отримані знання будемо застосовувати в практичній роботі.

 

Провідний фахівець відділу внутрішнього аудиту ПАТ “АБ "РАДАБАНК”

10.07.2019р.


Олег Габер

Мої відносини з Національним центром підготовки банківських працівників України тривають вже більше 10 років. Працюючи на різних посадах та напрямках роботи в АТ «МЕГАБАНК», неодноразово звертався до Центру підготовки з метою отримання додаткових знань та консультацій відповідних фахівців з різних питань банківської діяльності і не тільки.

Маю лише позитивний досвід співпраці з Центром підготовки. Умови та організація процесу навчання не викликали нарікань, як і гнучка система знижок вартості навчання. Завжди можливо розраховувати на допомогу та потрібну пораду працівників Центру.     

Одним словом, сподіваюся на подальшу співпрацю та всім рекомендую. 

Начальник управління інформаційної безпеки  АТ «МЕГАБАНК» 

05.07.2019


Ірина Андреєва

За довгий час роботи в банківській системі склалась позитивна практика отримання інформації, певних знань  та обміну практичним досвідом з різних питань банківської діяльності в Національному центрі підготовки банківських працівників України. Тематика занять різнопланова, можна отримати відповіді з нагальних питань, поспілкуватись з колегами з  інших банків.

Зокрема, цікавить тематика запровадження процедур внутрішнього контролю, запобігання шахрайству та внутрішній аудит.

Перевагу надаю семінарам, що проводяться за участю фахівців Національного банку.

Доречі, хочу відмітити, що з кожним роком зростає рівень викладання (вибір викладачів з точки зору їх досвідченості та кваліфікації), підготовки  до проведення семінарів.

Бажаю працівникам Центру подальшого розвитку, успіхів у впроваджені навчальних процедур та цікавих семінарів.

 

Керівник Служби внутрішнього аудиту АТ «КБ «ГЛОБУС»

04.07.2019р.


Тарас Паньків

Дякую за надану можливість. Дякую за надану можливість. Дякую за надану можливість. Дякую за надану можливість.