Національний центр підготовки банківських працівників України був створений Національним банком України та Асоціацією українських банків України у 1993р. у відповідності та на виконання Постанови Верховної Ради України від 17.11.1993р. № 3613-ХІІ "Про створення Національного центру підготовки банківських працівників України ".

Мета діяльності
Метою діяльності Національного центру є виключно підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників банків України, небанківських фінансових установ та інших підприємств, установ та організацій всіх форм власності

Головні завдання

  • підвищення кваліфікації працівників банків України, небанківських фінансових установ та інших підприємств, установ та організацій всіх форм власності
  • підвищення кваліфікації викладачів навчальних закладів системи підготовки кадрів фінансово-банківського сектору
  • проведення наукових досліджень і надання консультаційних послуг та висновків з економічних, фінансових та інших питань на замовлення підприємств, установ та організацій всіх форм власності

Ліцензії
Центр має Ліцензію Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 072588 від 10.09.2012 р. на провадження освітньої діяльності, пов'язаної з наданням освіти на рівні підвищення кваліфікації банківських фахівців за спеціальностями "Банківська справа", "Фінанси і кредит (фінансова страхова діяльність)", "Облік і аудит", "Маркетинг", "Управління персоналом та економіка праці", "Оподаткування", "Менеджмент організацій (фінансова та страхова діяльність)", "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності".

Членство
Національний центр підготовки банківських працівників України є повним членом Європейської мережі банківських тренінгових Центрів та Асоціації банківських інститутів Нових незалежних держав.

Інструктори НЦПБПУ
Інструкторами Центру виступають фахівці з Національного банку України та банків, спеціалісти з питань фондового ринку, спеціалісти аудиторських та консалтингових компаній, представники судової системи України, а також працівники Державної податкової служби, Кабінету Міністрів України та інших установ виконавчої влади України, а також викладачі вищих учбових закладів України. На даному етапі база інструкторів Центру налічує понад 450 кваліфікованих українських інструкторів, які залучались до викладання, аналізу та написання матеріалів та більше 120 іноземних спеціалістів та консультантів з іноземних банків, провідних міжнародних тренінгових та консалтингових компаній та інститутів. З них безпосередньо в програмах підвищення кваліфікації задіяні більше 180 осіб.

Напрямки діяльності:


Сертифікати, свідоцтва, дипломи

По завершенні семінарів і тренінгів учасники отримують Свідоцтва Національного центру підготовки банківських працівників України.

При успішному завершенні кваліфікаційних курсів і програм, які відповідають кваліфікаційним вимогам Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за ліцензованими напрямками, учасники отримують Свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації.

При успішному завершенні ряду кваліфікаційних програм, зокрема, «Організація роботи з перевезення цінностей та інкасації» і «Підготовка касових працівників банку»  - Диплом Національного центру підготовки банківських працівників України.


Результати діяльності
За роки існування в Центрі створені всі умови для виконання поставлених перед ним завдань, а саме:

  • Створений професійний досвідчений колектив
  • Підготовлений висококваліфікований інструкторсько-викладацький склад, який постійно розширюється та оновлюється
  • Приміщення Центру, розташоване в центральному районі Києва, має цілий ряд сучасно обладнаних аудиторій
  • Створена база учбово-методичної літератури, копіювальний центр та комп'ютерний клас


Протягом періоду з 1.01.1994 по 1.01.2020рр. в Центрі було проведено близько 6500 тренінгових заходів різного формату за участю вітчизняних та зарубіжних інструкторів, в яких взяли участь понад 52.000 працівників з банків України, країн СНД, Прибалтики та Східної Європи. З переліком наших клієнтів ви можете ознайомитися тут

Наразі Центр знаходиться за адресою 01021, м. Київ, вул.Грушевського 30/1.

У розпорядженні Центру п'ять сучасних аудиторних приміщень, що вміщують 20, 30, 45, 60 та 120 учасників, бібліотека навчальних та презентаційних матеріалів і посібників, комп'ютерний клас, центр зв'язку та копіювальний центр. 

 

Якщо ви в нас вперше, зверніться до менеджера Центру та отримайте знижку на участь у семінарі!

Будемо раді бачити вас на наших навчальних заходах!