Онлайн-тренінг КОМПОНЕНТИ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНИМИ РИЗИКАМИ

З 5 листопада стартує онлайн-тренінг, розроблений для ознайомлення з найкращими міжнародними практиками з управління операційним ризиком, який ми проводимо спільно зі Sparkassenstiftung für Internationale Kooperation. 

Тренінг ‘КОМПОНЕНТИ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНИМИ РИЗИКАМИ’ - це другий модуль програми «Практичні підходи до управління операційним ризиком з урахуванням міжнародних стандартів», який ми розпочали взимку з аудиторного тренінгу. 

Семінар проводить лектор “Master of Finance“ у Франкфуртській школі фінансів та менеджменту, Модуль “Ризик- менеджмент“ Mr. Stephan Hartenstein, директор компанії NomoRisk GmbH, консалтингової компанії, яка спеціалізується на розробці та впровадженні систем корпоративного управління, ризик-менеджменту та комплаєнс (в т.ч. AML) та рішень інформаційної безпеки. Має більше 15 років досвіду у напрямках ризик-менеджменту та корпоративного управління у великих банках та фінансових компаніях. 

Курс триватиме до 3 грудня та складається з п’яти тренінгів, що розкривають різні аспекти управління операційним ризиком:

  1. Ризик комплаєнс та ризик шахрайства – 5 листопада
  2. Інформаційна безпека та безперервність діяльності – 12 листопада
  3. Модельний ризик, ризик третьої сторони (аутсорсингу) та затвердження нових ризиків – 20 листопада
  4. Ризик-апетит, ліміти, кількісна оцінка та стрес-тестування – 26 листопада
  5. Культура ризиків та управління ризиками – 2 грудня

Дізнайтеся деталі кожного з модулів та реєструйтесь тут.

Зверніть увагу! Ви можете взяти участь в усіх п’яти модулях, або обрати ті з них, тематика яких найбільше відповідає вашим потребам. І звичайно ж, за участь у декількох модулях ви отримуєте знижки!

Звертайтесь до нас, щоб дізнатись більше:
тел: (044) 501-79-18, (044) 253-07-02, (093) 256-16-05, (097) 411-64-40,