Національний центр підготовки банківських працівників приєднується до Ukrainian Open Banking API Hub

Друзі і колеги!

Наш Центр постійно нарощує можливості для вдосконалення навчальних програм та забезпечення професійного розвитку працівників фінансових установ. 

Відтепер Центр стає учасником екосистеми Ukrainian Open Banking API Hub, приєднавшись 12 лютого до Меморандуму про взаємодію та співпрацю в межах платформи відкритого банкінгу. 

Ukrainian Open Banking API Hub - це робоча платформа в сфері відкритого банкінгу, що об’єднує провідні асоціації фінансового сектору з метою цифровізувати фінансовий ринок України та зробити його доступним для всіх учасників, а також налагодити державно-приватний діалог та удосконалити законодавство з питань відкритого банкінгу та платіжних послуг.

В межах співпраці Центр відповідатиме за навчання учасників банківського сектору та за підготовку нових кадрів.

Приєднання до Меморандуму є значним кроком вперед, який відкриває нові можливості співробітництва, зокрема щодо 

  • співпраці задля обміну інформацією з актуальних питань
  • об’єднання зусиль з метою підготовки та реалізації спільних заходів, спрямованих на досягнення цілей відкритого банкінгу та платіжних послуг
  • організації та проведення семінарів, конференцій, робочих зустрічей з актуальних питань. 

Ми раді приєднатися до провідних асоціацій фінансового сектору для об’єднання зусиль та реалізації цікавих та важливих проектів, що змінюють фінансовий ринок та відкривають нові можливості!