Політика винагород Наглядової ради та Правління банку: міжнародні рекомендації та законодавчі вимоги
 • Час проведення – 10.00 – 13.00
 • Формат проведення – он-лайн

Мета заходу:

Підвищення рівня обізнаності членів наглядових рад, а також відповідальних банківських працівників щодо передових практик та практичних аспектів щодо політики винагород членів органів управління банку.

Зміст вебінару:

 1. Вимоги законодавства до винагород членів органів управління банків
 2. Структура винагороди членів Наглядової ради:
 • Особливості винагороди незалежних членів Наглядової ради;
 • Як розмір винагороди незалежного члена ради може впливати на незалежність;
 • Практичні поради щодо способу мотивації членів Наглядової ради.
 1. Структура винагороди членів правління:
 • Баланс між фіксованою та змінною частиною винагороди;
 • Особливості встановлення та виплати премій членам Правління.

Інструктор 

Олександр Лисенко є визнаним експертом у галузі корпоративного управління та корпоративного права, який має більш ніж дев’ятирічний досвід консультування як приватних та державних компаній, у тому числі банків, так і органів державної влади з питань корпоративного управління та корпоративного права.

Олександр має глибоке концептуальне розуміння корпоративного управління та значний міжнародний досвід, включаючи співпрацю у ролі незалежного консультанта з корпоративного управління Організації Економічного Співробітництва та Розвитку (ОЕСР/OECD). Крім того, він постійно залучається до міжнародних консультаційних проектів Світового Банку, Європейського банку реконструкції та розвитку та інших міжнародних організацій.

З 2018 по 2019 рік Олександр працював у Національному банку України (НБУ), де до сфери його обов’язків належала розробка та впровадження методології НБУ з оцінки корпоративного управління у банках, зокрема в рамках SREP.

Також за час своє роботи в НБУ Олександр:

 • Брав участь в розробці та підготовці роз’яснень нормативно-правових актів, що регулюють питання корпоративного управління, зокрема:
  • Положення про ліцензування банків;
  • Положення про організацію системи управління ризиками в банках України та банківських групах;
  • Методичних рекомендацій щодо організації корпоративного управління в банках України;
  • Положення про політику винагороди в банку.
 • Керував організацією Школи незалежних директорів НБУ — серії семінарів для членів наглядових рад та керівників банків, які були проведені у грудні 2018 та травні 2019 року.

Олександр бере активну участь у реформі корпоративного управління в Україні. У 2017 році він спільно з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку працював над  змінами до законодавства, які фактично запустили реформу корпоративного управління для українських банків та акціонерних товариств.

Олександр є членом Комітету корпоративного права та фондового ринку Асоціації правників України, співавтором Кодексу корпоративного управління України, а також численних норм корпоративного законодавства спрямованих на вдосконалення корпоративного управління, зокрема і нещодавно прийнятої нової редакції Закону про акціонерні товариства.

Програма проводиться на платформі Zoom

Вартість участі

Вартість участі одного учасника складає складає 7560 грн., в т.ч. ПДВ 1260 грн.

Дізнавайтеся деталі та реєструйтесь за телефонами: (097) 411-64-40, (067) 235-09-23, (067) 466-13-45,  (093) 256-16-05, (044) 253-07-02

e-mail:   center@nctbpu.org.ua