Тренінг ‘Внутрішній аудит комплаєнс та системи внутрішнього контролю банку’ (2 дні, дати буде повідомлено пізніше)

спільно зі Sparkassenstiftung für internationale Kooperation

Цілком імовірно, що нинішня практика в більшості фінансових організацій не співвідноситься з концепціями найкращої практики COSO, тому цей тренінг виведе розуміння внутрішнього контролю на новий рівень.

Тренінг базується на Інтегрованій моделі COSO внутрішнього контролю та охоплює такі компоненти: Огляд Моделі, Контрольне середовище, Оцінка ризику, Заходи контролю, Інформація та комунікація, Моніторингові заходи.

Під час тренінгу будуть розглядатися практичні приклади та інструменти внутрішнього контролю на базі Excel.

Цільова аудиторія:

Семінар рекомендований працівникам підрозділів внутрішнього аудиту у банках України.

Зміст семінару:

 1. Огляд Моделі
  • Ключові терміни, визначення та поняття Інтегрованої моделі COSO внутрішнього контролю
  • Взаємозв'язок між цілями, компонентами та структурою суб'єкта господарювання для досягнення ефективної системи внутрішнього контролю
  • Ролі та обов'язки в організації, пов'язані з внутрішнім контролем
  • Обмеження внутрішнього контролю
 2. Компоненти Моделі COSO:
  • Контрольне середовище
  • Оцінка ризику
  • Заходи контролю
  • Інформація та комунікація
  • Моніторингові заходи 

Розгляд кожного компонента відбувається за наступною схемою: 

 • Ключові поняття, визначення та положення Компонента, як складової Моделі COSO внутрішнього контролю (включаючи принципи та точки фокусу)
 • Застосування положень Моделі з огляду на Компонент з різноманітними організаційними прикладами для досягнення цілей операцій, звітності та комплаєнсу.

 

Інструктор:

Mr. Rüdiger Rurainsky – Старший консультант та тренер у сферах управління, ризик-менеджменту, системи внутрішнього контролю, ризик-орієнтованих процесів аудиту, операційної ефективності.

Має більше 30 років досвіду роботи у галузі банківської справи та фінансування розвитку, є досвідченим експертом з унікальним поєднанням знань та досвіду у продуктовій, бізнес, бухгалтерській та управлінській сфері. 

Працював Керуючим партнером в I.D.Inspiring Development GmbH (Франкфурт, Німеччина), де відповідав за розвиток бізнесу компанії та всі внутрішні операції, пов'язані з управлінням ризиками, аудитом, внутрішнім контролем та навчанням. 

Більше 12 років працював Керівником аудиторської групи ProCredit Holding (Франкфурт, Німеччина), де запровадив групові стандарти щодо методології аудиту, проводив навчання щодо моделі управління ризиками на підприємстві, систем внутрішнього контролю та методології аудиту. Крім того був головою аудиторського комітету в різних банках ProCredit у Східній Європі та Африці. Протягом багатьох років викладав у банківських академіях ProCredit у Німеччині та Македонії. 

Раніше 18 років працював в одному з провідних комерційних банків Німеччини Commerzbank AG, де обіймав посади: Старший віце-президент Центрального відділу бухгалтерського та податкового обліку в Головному офісі Commerzbank AG (Франкфурт, Німеччина); Віце-президент з адміністративної та операційної діяльності Commerzbank AG (Токіо, Японія).

 

Місце проведення:

Тренінг відбудеться в НЦПБПУ за адресою: м.Київ, вул. М.Грушевського, 30/1, (Центральний будинок офіцерів ЗСУ). 

Початок реєстрації о 9.30. Початок тренінгу - 10.00.

 

Для довідок та подання заявок

на участь в семінарах: (044) 501 79 18, 253 07 02, 253 84 89, 253 04 57, 253 24 56

Факс/автовідповідач    (044) 253 02 33

e-mail: center@nctbpu.org.ua