Нові схеми шахрайства з картками та банкоматами. Детальний розгляд шахрайських схем, методи протидії, та як захиститися клієнтам.  Розгляд шахрайських пристроїв та нові методи моніторингу

Зміст семінару:

  1. Як захистити клієнта від крадіжки з карток (всі етапи від початку видачі картки до її підробки). Основи оскарження операцій за підробленими картками.
  2. Новітні технології та безпека банкомату, на прикладах виявлених різноманітних скіммінгових пристроїів, вставок, накладок, тощо.
  3. Особистий досвід протидії атакам, налаштування систем інтелектуальної безпеки.
  4. Основні тенденції атак на банкомати (відеоогляд виявлених злочинів та нові тенденції), чого чекати.

Інструктори:

Начальник відділу протидії шахрайським операціям банку - учасника великої міжнародної групи, 15 років досвіду роботи у сфері безпеки карткових операцій та протидії картковому  шахрайству. Має практичний досвід побудови систем card fraud prevention, створення напрямку "з нуля". Також в зоні відповідальності спірні операції по ПК та нестачі в АТМ.

 

Головний спеціаліст Управління фінансово-економічної безпеки великого українського банку, особисто брав участь у побудові ефективної системи протидії кібершахрайству та реалізації заходів мінімізації ризику шахрайства. Має практичний досвід протидії злочинам у сфері інтелектуальної власності та кіберзлочинності, досвід створення систем захисту інформації, експерт з питань інформаційної безпеки.

 

Місце проведення:

Семінар відбудеться в НЦПБПУ за адресою: м.Київ, вул. М.Грушевського, 30/1, (Центральний будинок офіцерів ЗСУ).

Початок реєстрації о 9.30. Початок семінару - 10.00

 

Для довідок та подання заявок

на участь в семінарах: (044) 501 79 18, 253 07 02, 253 84 89, 253 04 57, 253 24 56

Факс/автовідповідач    (044) 253 02 33

e-mail: center@nctbpu.org.ua