Онлайн-тренінг ‘Земельне та будівельне право для банкіра: новинки законодавства і судової практики’

Тривалість тренінгу з 10.00 до 13.00

Тренінг розраховано переважно на юристів, що практикують у галузі нерухомості та будівництва. Він також буде цікавим керівництву девелоперських та будівельних компаній, генпідрядних організацій та архітектурних бюро.

Програма тренінгу:

  1. Проблеми придатності земельної ділянки для забудови: титул, цільове призначення/вид використання, функціональне призначення. Нові правила зміни цільового призначення для забудови за Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель» 17 червня 2020 року № 711-IX.
  2. Нова судова практика Верховного суду щодо зміни цільового призначення для забудови.
  3. Проблемні питання застосування суперфіцію для будівництва житла. Аналіз судової практики.
  4. Містобудівні умови і обмеження: відповіді судів на незручні питання. Чи потрібен ДПТ? Чи можна видати кілька МУО на одну ділянку? Чи обов’язково зазначати в МУО числові характеристики об’єкта? Чи може суд змусити надати МУО?
  5. Проблема делегування функцій замовника: нова законодавча регламентація у зв’язку із оновленням законодавства про концесію.
  6. Право на об’єкт будівництва: чому важливо достеменно визначити хто є замовником.
  7. Судова практика щодо об’єктів культурної спадщини та забудови історичних ареалів населених місць.
  8. Перспективне законодавство щодо залучення інвестицій у будівництво житла.
  9. Судова практика щодо захисту прав інвесторів.

Інструктор:

Кисіль Владислав – адвокат, партнер Юридичної компанії «KPD Consulting», де очолює практику нерухомості і будівництва, а також банківсько-фінансову практику компанії.
Міжнародні юридичні рейтинги Legal 500 та Chambers and Partners протягом багатьох років визнають пана Владислава Кисіля одним із провідних експертів у правових питаннях будівництва та нерухомості в Україні.
Його головними сферами діяльності є надання повної юридичної підтримки операцій з нерухомістю в Україні, а також супровід банківських установ. Має значний досвід у будівельних проектах, угодах з нерухомістю фінансуванням будівництва. Крім того, Владислав Кисіль спеціалізується у питаннях забезпечення зобов'язань.
Перед приєднанням в 2008-му році до команди KPD Consulting, пан Кисіль працював у міжнародній юридичній фірмі «SALANS», (Київській офіс). Раніше був юрисконсультом банку «HVB Bank Ukraine», займаючись правовим супроводом питань забезпечення зобов’язань, а також транзакцій із фінансування нерухомості та синдикованого кредитування. До його досвіду входить стажування у Legal Group of Bank Austria Creditanstalt AG (Vienna, Austria).
Владислав Кисіль є обраним Головою Комітету права Українського клубу нерухомості (www.ureclub.com) з 2010 г.
Останні 10 років пан Владислав приймає активну участь в розробці законодавчих актів, що регулюють питання нерухомості та будівництва, є автором багатьох фахових публікацій з цього приводу, входить до робочих груп із реформування системи архітектурно-будівельного контролю та нагляду.
Владислав Кисіль є адвокатом Київської міської колегії адвокатів (з 2006 р.).

 

Тривалість тренінгу з 10.00 до 13.00

Тренінг проводиться на платформі Zoom (За два дні до початку буде проведено обов'язкове тестування під’єднання до платформи Zoom, а також аудіо і відео зв’язку)

Вартість участі одного учасника складає 2520 грн в т.ч. ПДВ 420 грн.

Попередня реєстрація обов’язкова

Дізнавайтеся деталі та реєструйтесь за телефонами: (044) 501-79-18, (044) 253-07-02, (093) 256-16-05, (097) 411-64-40, (097) 174-87-02, (067) 235-09-23

e-mail:   center@nctbpu.org.ua