семінари для банкірів, тренінги для банкірів, навчання для банкірів
короткострокові програми навчання для банкірівo

фінансово-банківський сектор

Календар семінарів

розклад безкоштовних тренінгів та презентацій
Національний центр підготовки банківських працівників України
(Ліцензія Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №072588 від 10.09.2012р.)
 
 
РОЛЬ НЕЗАЛЕЖНИХ ДИРЕКТОРІВ В СИСТЕМІ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ БАНКУ: ПРАВОВІ АСПЕКТИ ЇХ ДІЯЛЬНОСТІ, ОСОБЛИВОСТІ ОБРАННЯ, ПРАКТИЧНІ МЕХАНІЗМИ ВИЗНАЧЕННЯ ТА ПІДТВЕРДЖЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ,
 
який відбудеться 17 січня 2019р.
 
Зміст семінару
1. Корпоративне управління: теорія та практика.
2. Особливий статус Наглядової Ради: виняткові повноваження і відповідальність.
3. Особливості освіти, організація роботи Наглядової Ради та її комітетів і оформлення результатів їх діяльності.
4. Незалежний директор Наглядової ради банку: механізм визначення і підтвердження незалежності.
5. Ефективність Наглядової ради. Роль та завдання незалежних директорів в системі загальної ефективності.
6. Роль корпоративного секретаря в роботі Наглядової ради. Induction session (введення в курс) для членів Наглядової Ради - підготовка та проведення.
 
Доповідачі:
Радник Голови Правління Професійної асоціації корпоративного управління, незалежний експерт з питань корпоративного управління.
Має 15-річний досвід у сфері корпоративного управління як в компаніях з державною долею, так і у великих приватних промислово-фінансових холдингах. Має досвід не лише організації роботи Наглядових рад компаній, що входять до холдингів, але і сам входив до складу Наглядових рад як промислових компаній, так і фінансових установ. Крім того, виконував обов'язки корпоративного секретаря в ПАТ "Кредитпромбанк" впродовж 3 років. Є членом ПАКУ з 2010 року. У 2013 році став переможцем конкурсу "Корпоративний секретар року", який був організований і проведений ПАКУ. Надалі був включений до складу журі для визначення лауреатів і переможця наступного конкурсу "Корпоративний секретар року". У 2015-2017 роках двічі обирався членом Правління ПАКУ.
 
Незалежний консультант з питань корпоративного управління. Має 15-річний практичний досвід роботи в сфері корпоративного управління на посадах головного юриста, начальник відділу – корпоративного секретаря,  менеджера з корпоративного управління  в крупних вітчизняних та зарубіжних компаніях. Працювала у Національному банку України, де займалася питаннями оцінки відповідності статутів банків новим вимогам законодавства та оцінкою рівня корпоративного управління банків за методою SREP. 
Радник  Saad Legal в сфері корпоративного управління у банківських установах, забезпечення діяльності Наглядової ради банку, запровадження систем корпоративного управління.
 
Місце проведення:
Захід відбудеться в НЦПБПУ за адресою: м.Київ, вул. М.Грушевського, 30/1, (Центральний будинок офіцерів ЗСУ).
 
Початок реєстрації о 9.30. Початок семінару о 10.00
 
Для довідок та подання заявок
на участь в семінарах: (044) 501 79 18, 253 07 02, 253 24 56, 253 04 57, 253 84 89
Факс/автовідповідач    (044) 253 02 33

e-mail: center@nctbpu.org.ua 
До списку семінарівВсі матеріали, розміщені на цьому сайті, не підлягають подальшому відтворенню та/або розповсюдженню в будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу НЦПБПУ


семінари для банкірів
тренінги для банкірів